Behind The Mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Trebuie sa te supui regulilor daca vrei sa traiesti!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Izzie Marybeth

Go down 
AuthorMessage
Izzie Marybeth

Izzie Marybeth


Posts : 2
Join date : 2011-07-30
Age : 27

Izzie Marybeth Empty
PostSubject: Izzie Marybeth   Izzie Marybeth EmptySat Jul 30, 2011 9:25 pm

"When life brings you lemons, you must do lemonade"
Izzie Marybeth 2jdgo7b
Izzie Marybeth


Izzie Marybeth Thebasics
FULL DAY NAME Izzie Marybeth
FULL NIGHT NAME Paige Sevens
AGE 17 ani
HOMETOWN Londra
GENDER feminin
DAY OCCUPATION desenatoare
NIGHT OCCUPATION desenatoare
SEXUALITY straight
GROUP administrators
PLAY-BY Avril Lavigne


Izzie Marybeth Futureandpast
PAST A fost nascuta intr-o marti, in o mica casa din Londra. Se prefacea ca este om pana la varsta de treisprezece ani. Parintii ei au protejat-o cu pretul vietii, murind in '97. Atunci a fost distrusa, acum traindu-si viata fara sa se gandeasca la trecut deloc.
FUTURE I-ar placea ca toata lumea sa ii stie creatiile. Mai mult, mereu isi dorea sa traiasca din nou printre oameni.[i]


Izzie Marybeth Personalityj
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

LIKES [i]paianjenii, zambetele, sangele, sa vorbeasca intr-una cu sora ei, fericirea

DISLIKES oamenii orgoliosi, cand cineva se leaga de sora sau familia ei, rautatea, secretele, minciunile
PERSONALITY Este blanda, buna, frumoasa, modesta si insetata, dar se descurca. Ii place branza, ceea ce este putin cam ciudat pentru ca vampirilor nu le place mancarea oamenilor. A fost crescuta intr-o familie de vampiri care au invatat-o cum sa opreasca valul de adrenalina care vine cand vaneaza. Asta e problema la totii vampirii. Nu se pot opri. Dar ea si sora ei au invatat cum sa controleze acest lucru. Cum sa il suporte. Ea nu ucide.

O parte din ea e foarte rea si vine la suprafata cand cineva o supara.
Daca cineva incearca numai sa o enerveze, iese urat. Partea rea era si un defect si o calitate. Fusese o calitate cand nimeni nu se atingea de ea, sau de sora ei si nimeni nu spunea nimic urat despre familia ei.
Dar fusese un defect cand avuse un prieten care o data se scapa si fu omorat dupa doua zile dupa ce se despartisera.
Dar vina a fost cel mai greu de suportat. O saptamana intreaga a ramas in depresie si fara sora ei nu putea sa treaca peste acea oribila perioada.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Izzie Marybeth Familyh
FATHER Greg Marybeth este cel mai bun agent de la FBI si in acelasi timp un vampir.
MOTHER Cheryl Marybeth este vanzatoare la un magazin de cadouri de nunta.
SISTER Carla Seline Marybeth
OTHERS
Lucy D. Stephens si Alice J. Masen


Izzie Marybeth Talentsandskills
ABILITIES [i]rapiditate, forta, agilitate

TALENTS deseneaza


Izzie Marybeth Aglipmseofmywork
ROLEPLAY EXAMPLE
Quote :
Nu ma puteam opri din alergat. Eram prea speriata, prea expusa, prea dezorientata, prea obosita.
Nu imi pasa in ce directie mergeam, numai sa ies din acel cosmar, din acea groaznica padure, din acea frica.
Am alergat in continuare, gafaind, cu lacrimile curgand pe obrajii murdariti cu noroi. Nu ma puteam intoarce. Voiam sa ma uit daca mai venea dupa mine. Totusi nu puteam. Nu aveam control asupra propriului corp. Eram marioneta unei forte invizibile, intunecate. Nu ma mai simtisem asa de mult timp.
Am simtit ca m-am lovit de ceva tare. Prea tare ca sa fie uman, dar i-am vazut silueta. Era o fata. Dar nu era om. Cu siguranta nu era om. Am cazut pe spate.
Durerea era de nesuportat. Vedeam totul ca prin ceata. Mi se invartea capul. Eram ametita. Am inchis ochii, lasand durerea sa ma copleseasca.


Izzie Marybeth Seemeasiam
ALIAS Iulia
AGE 14
EXPERIANCE 1 an si ceva
ANYTHING ELSE ma documentez destul de mult in legatura cu vampirii
Back to top Go down
 
Izzie Marybeth
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Behind The Mask :: Welcome-
Jump to: